Värvilised võtmekollid.

Kõrinakollide väikemad õed-vennad - mitte nii lärmakad ja pisut tillemat kasvu, kuid sama värvilised ja lõbusad.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Heegeldatud puuvillasest lõngast, täidetud polüesterkiuga. Pikkust koos tunnaldega 6,5 cm. Kinnitamiseks nikeldatud terasest karabiinhaak ja võtmerõngas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alpakavillased karud ja jänesed.

Mõnda aega tagasi, otsides lõnga ühe eritellimuse jaoks, leidsin selle ilusa alpaka- ja lambavillasegu lõnga. See on piisavalt peenike, et heegeldada sellest tillukesi mänguloomi ja võtmehoidjaid. See lõng on imepehme ja ilus, pisut karvase pinnaga, nagu alpakavillased lõngad tavaliselt on.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pikkust on neil tillukestel jänestel ja karudel umbes 5 cm. Täidetud polüesterkiiuga. Kasutasin lihtsaid musti turvasilmi. Polüestrist atlasspael on seotud ümber kaela, lisaks kinnitatud niidiga läbi lipsu, lips õmmeldud pea külge.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Võtmehoidate tegemiseks kasutasin nikeldatud terasest haaki (39 x 16 mm) ja võtmerõngast (25 mm).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Roheline lehekonn.

See võtmehoidja oli eritellimus, mille kallal nokitsesin ikka jupi aega, enne kui lõpuks jõudsin millenigi, mis konna meenutab ja millega ma ka ise rahule jäin.

Jalgade sees on traat, mis on piisavalt jäik, et hoida kuju, kui võtmehoidja kotis ringi veereb, kuid jalgade asendit saab traadi painutamisega muuta.

 

Loe edasi »

Peotäis võtmehoidjaid.

See peotäis võtmehoidjad istub praegu veel minu lauanurgal, kuid homme alustab teekonda Tartu poole, et siis leida endale ajutine pesa riiulil Disainimaja poes, aadressil Kalevi 15, Tartu Loomemajanduskeskuse Sinises majas.

Kõik heegeldatud puuvillasest lõngast, täidetud polüestriga, silmad turvakinnisega, haagid ja rõngad nikeldatud terasest. Pikkust koos kõrvade, sarvede, tunnaldega tulnukatel 7,5 cm, kuraditel 7,5 cm, kassidel 8,5 cm, pärdikul 8 cm.

 

jump2top