Tasuta õpetus: Pisike kaisukaru

Need pisikesed karud on ühed esimestest mänguasjadest, mille nüüd juba kuus aastat tagasi heegeldasin, ning siiani ühed lemmikud.

Tasuta õpetus: Pisike heegeldatud kaisukaru // Kristi Tullus (spire.ee)

Nendest väikestest tegelastest saavad väga vahvad võtmehoidjad, selle jaoks kasutan mina tavaliselt peenikest puuvillast lõnga, lähemalt kirjutan sellest juba paari nädala pärast.

Loe edasi »

Tasuta õpetus: Tilluke jänes

Mulle meeldib neid tillukesi jänkusid heegeldada, neist saab väga vahvad võtme-hoidjad või pisikesed kingitused, mis meeldivad nii väikestele või suurtele.

Tasuta heegeldamise õpetus: Pisike püstiste või lontis kõrvadega jänku // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Tasuta õpetus: Kõrinaga mesilane

Tasuta heegeldamise õpetus: Kõrinaga mesilane // Kristi Tullus (spire.ee)

See pontsakas mesimumm on heegeldatud ümber Kinder Surprise üllatusmuna seest pärit plastikmunast tehtud kõrina. Kuid alati võid kasutada keha täitmiseks ka polüesterkiudu, lambavilla vmt.

 

Loe edasi »

Tasuta õpetus: Zombie-jänku

Mäletate veel seda jänkut? Plaanisin selle õpetuse siia kirja panna juba eelmisel aastal, sorteerisin fotod ka ära ja puha ning siis unustasin selle täiesti ära. Kuni paar päeva tagasi sain Ravelry's sõnumi, mis meelde tuletas, et oleks vaja see õpetus lõpuks ka päriselt kirja ja üles panna - kusagil minu arvuti kõvakettal pole sellest ju kellelegi kasu.

Tasuta heegeldamise õpetus: Zombie-jänku // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Tasuta õpetus: Väike kass

Võtsin väikese jänese õpetuse ja tegin sellest hoopis kassi. Keha on sama, muutsin vaid kõrvu ja saba. Ma arvan, et sellest saaks ka üsna vahva karu, nii et hoia blogil silma peal, mõne nädala jooksul panen karu õpetuse ka kirja.

Tasuta õpetus: Väike heegeldatud kass // Kristi Tullus (spire.ee)

See on üsna hea õpetus amigurumi maailmaga tutvuse tegemiseks - seda kassi pole keeruline heegeldada ning aega ei kulu ka kuigi palju, aga kõik põhilised töövõtted saab selgeks.

 

Loe edasi »

Tasuta Õpetus - Lihavõttemunad

Lihavõtted on kohe-kohe tulemas, nii et otsustasin oma munade õpetuse uuesti üle vaadata. Mina tegin sel aastal lihtsad pastelsetes toonides munad, Sina aga võid lasta kujutlusvõimel vabalt lennata ning kaunistada oma munad triipude, tikandi, helmeste, nööpide, vildi või paelaga - võimalused on lõputud. Kui inspiratsiooni tarvis, vaata ka teiste tehtud töid Ravelry lehelt. Jaga oma ideid ka minu Facebooki lehel või jäta kommentaar allpool.

Free crochet pattern: Easter eggs // Kristi Tullus (spire.ee)

Jaga oma ideid ka minu Facebooki lehel või jäta kommentaar allpool.

free chicken egg crochet pattern

Loe edasi »

jump2top