Metskitse õpetus

Mänguasjade meisterdamine on olnud minu tööks nüüd juba üle nelja ja poole aasta, kuid päriselt töö moodi ei tundu see ikka. Iga uue mänguasja alustamine on siiani põnev ning kui tulemus ka teile meeldib, hüppab süda vaikselt rõõmust. Suured tänud teile! more »

Turvasilmade koostellimine

Tere, armsad mänguasjameistrid! Ma tean, et meie kohalikes poodides kipub turva-silmade ja -ninade valik olema veidi nigelavõitu, liigeseid pole veel kusagil näinud. Ma olen ikka oma varudest jaganud, nüüd aga mõtlesin, et miks mitte juba koos tellida,… more »

Tasuta Õpetus - Lihavõttemunad

Lihavõtted on kohe-kohe tulemas, nii et otsustasin oma munade õpetuse uuesti üle vaadata. Mina tegin üsna lihtsad värvilised munad ning lisasin kauistuseks vaid pisut triipe ja lihtsa tikandi. Kuid Teie laske aga oma kujutlusvõimel vabalt möllata ning j… more »

Aassilmustega pinnale heegeldamine

Selles postituses näitan, kuidas heegeldatakse teise heegeldatud või kootud detaili pinnale, viies heegelnõela alusdetaili silmuste alt läbi. See on väga hea viis lisada dekoratiivne silmuste rida või alustada uue detaili heegeldamist otse teise detaili… more »

Juhend: Spiraalselt heegeldamine

Spiraalselt heegeldamine on üks amigurumi stiilis mänguasjade valmistamise alustalasid - erinevalt ringselt heegeldamisest saad nii ilusa ühtlase kanga, sest ridu ei ole vaja ringiks ühendada. See tähendab aga, et rea lõpp ei ole selgelt eristatav ning… more »

Lõngatuttidest lihavõttejänes

Aaa... vaadake vaid seda armsat pisikest lõngatuttidest jänest, mille ma just leidsin! Pean vist munadepühadeks mõned tegema. Nüüd lähen tutivalmistajaid ostma! Õpetus ja fotod boredfastfood.com. Õpetuse leiad SIIT. Tweeterer… more »
jump2top