JUHEND: Lihtsa kangast kleidi õmblemine.

Hakkasin kleidi juhendi jaoks jänest heegeldama, poole peal aga hakkas tunduma, et lõnga jääb väheks. Kui keha, pea ja jäsemed valmis said, jäi üle just parasjagu karu kõrvade jagu lõnga. Nii saigi sellest jänesest hoopis karutüdruk.

amigurumi karu

Kuna tillukestele loomadele riiete õmblemine on suur nikerdamine, otsustasin seekord jämedama aplaka- ja villaseguse lõnga kasuks (Katia “Peru”, 100g = 106m), sellega sobis parasjagu 3,50mm heegelnõel. Karul tuli pikkust umbes 46cm, nii et saab ikka kaissu ka võtta.

Kui tahad teada, kuidas ma karule kleidi õmblesin, loe edasi.

Loe edasi »

JUHEND - Pitsilise seeliku ja nööpkinisega kleit.

Seda kleiti on lihtne kohandada igas suuruses nuku või pehme mängulooma jaoks. Seeliku jaoks sobib iga heegelpitsi muster, mille mustrikorras on väike arv silmuseid ja mida heegeldatakse ridadena edasi-tagasi. Kleit on avatud seljaosa ja nööpkinnisega. Juhend on kirja pandud nii, et kleidiga peaks hakkama saama ka algaja heegeldaja. Õpetuse leiad SIIT.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUHEND - Kleit ja keep.

Sellest juhendist leiad õpetuse lihtsa heegeldatud kleidi ja keebi valmistamiseks. Heegelda kleit ja keep pikajalgsele loomale või nukule või ainult keep istuvale loomale. Juhendi leiad SIIT.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jump2top