Tasuta õpetus: Kõrinaga mesilane

Tasuta heegeldamise õpetus: Kõrinaga mesilane // Kristi Tullus (spire.ee)

See pontsakas mesimumm on heegeldatud ümber Kinder Surprise üllatusmuna seest pärit plastikmunast tehtud kõrina. Kuid alati võid kasutada keha täitmiseks ka polüesterkiudu, lambavilla vmt.

 

Loe edasi »

Putukad

Vaatasin üle oma pikajalgsete putukate õpetused ning otsustasin need kolm õpetust ühte pdf faili kokku koguda. Esialgu olemas vaid inglise keeles.

Kui Sul on juba ostetud üks neist, kirjuta mulle SIIN ja saadan uue versiooni. Lisa kindlasti ka ostu kuupäev ja arve number. Kui aga mitte, leiad inglisekeelsed õpetused EtsyRavelryCraftsy või LoveCrochet veebipoodidest või otse minu käest kirjutades mulle SIIN.

Väike eelvaade koos vajalike materjalide nimekirja ja mustri infoga SIIN.

Mõnusat heegeldamist!!

Heegeldamise õpetus: Pikajalgsed putukad // Kristi Tullus (sidrun.spire.ee)

Loe edasi »

Pikajalgsed putukad.

Mul on küll plaanis tulevikus seda armsate inimesesarnaste putukate kollektsiooni täiendada, kuid hetkel hüppan veidi teisele rajale. Vaja on veel lõpetada paar pooleliolevat tööd ja siis saan liikuda nukkude kallale, mida juba viimased pool aastat plaaninud olen. Lõngki seisab juba kuid ja kuid kapis ning ootab mänguasjadeks saamist.

Nende kolme semu juhendid on ka emakeeles saadaval selles veebipoes. Head heegeldamist!

 

Kõrinad.

Mõned vahvad puuvillased kõrinad, mis on heegeldatud üllatusmunade seest pärit plastmunade ümber. Häält teevad kõrinate sees klaashelmed.

 

 

 

jump2top