Minust

Tere tulemast! Minu nimi on Kristi ja mina olen selle väikese amigurumiteemalise poekese taga - nii disaineri, fotograafi, klienditeenidaja kui jooksupoisi rollis.

Mitu aastat minu elust kulus geneetika- ja biotehnoloogiaalastele õpingutele, kuid teadlast minust ei saanud - ma arvan, et polnud päris südamega asja juures. Nüüd aga olen võtnud aega, et üht oma suurimat hobi - mänguasjade heegeldamist - maailmaga jagada.

Minu missioon....

Ma olen amigurumimaailmas kätt proovinud nüüd juba üle viie aasta. Selle aja jooksul olen päris palju õppinud - peamiselt seda, kuidas asju mitte teha. Aga ka ühtteist kasulikku on kõrva taha pandud ning nüüd olengi seadnud enda eesmärgiks kõike, mida mänguasjade heegeldamisest tean, ka maailmaga jagada. Kõik õpetused on kirja pandud algajale mänguasjameistrile mõeldes - iga õpetus sisaldab detailset õpetust, palju fotosid ning kasulikke nippe-trikke.

Ma loodan, et leiad siit inspiratsiooni, et ka ise heegelnõel näpu vahele võtta ning luua mõni vahva mänguasi.

Minu mänguasjad....

Olgugi, et minu peamiseks kireks on uute mänguasjade loomine ja õpetuste kirjutamine, tuleb ikka vahel tahtmine lihtsalt heegeldada. Iga mänguasi algab lõngakerast ja heegelnõelast, siis lisan pisut täidist, silmad, väikese lipsukese või lillekese, tükikese oma südamest - ja nii nad sünnivadki.

Valin alati kvaliteetsed naturaalsed lõngad ning heegeldan suure hoole ja armastusega, pöörates tähelepanu igale väikesele detailile, et iga nukk ja kaisuloom saaks täpselt nii ilus, kui vähegi võimalik - miski, mille üle tõesti uhkust tunda.

Suur tänu, et leidsid aega läbi hüpata!

Kristi Tullus

Facebook Twitter Instagram Pinterest YouTube Bloglovin Newsletter Contact Me

jump2top