Mänguloomade heegeldamise komplektid

Minult küsitakse tihti, kust ma oma mänguasjade jaoks lõnga, täidist, silmi, liigeseid tellin ning kas ma ei tahaks panna kokku komplekte, kus kogu vajalik materjal olemas oleks. Võtsin kuulda ja siin nad on - komplektid minu kõige populaarsemate mustritega.

Amigurumi heegeldamise komplektid // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Little Owlet õpetused

Kui ma esimest korda Little Owlet õpetused leidsin, olin kohe vaimustuses - loomakesed on imevahvad ja täpselt paraja suurusega. Ning Marina fotod kohe kutsuvad lähemalt vaatama.

Õpetused on saadaval vaid inglise ja vene keeles ning pole algajale just kõige lihtsamad järgida, sest ei sisalda fotosid töökäigust, kuid kui tehnikad selged, pole nende järgi heegeldamine sugugi keeruline.

Amigurumi mänguasjade heegeldamine

Loe edasi »

Rebase õpetus

Selle rebase õpetuse panin esimest korda kirja juba pea kolm aastat tagasi ning nüüd, kui seda pisut uuendada-parandada otsustasin, võtsin lõpuks aega selle ka eesti keeles kirja panna.

Heegeldamise õpetus: Amigurumi rebane  // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Metskitse õpetus

Mänguasjade meisterdamine on olnud minu tööks nüüd juba üle nelja ja poole aasta, kuid päriselt töö moodi ei tundu see ikka. Iga uue mänguasja alustamine on siiani põnev ning kui tulemus ka teile meeldib, hüppab süda vaikselt rõõmust. Suured tänud teile!

Amigurumi metskitse õpetus // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

jump2top