Lõngasõltlane taastusravil

Mulle meeldib igasugune lõng - tagasihoidlikust maavillasest peene siidini, traditsioonilisest linasest sünteetiliste kiududeni, rääkimata siis põnevatest lõngadest nagu piimakiud. Pole paremat viisi õhtupooliku veetmiseks kui mööda lõngapoode kolada ning vaadata ja katsuda ja imetleda ja ahhetada. Ning siis kotitäie ilusate lõngadega koju tulla, olgugi et tihtipeale puudub täpne ettekujutus, mida nendega peale hakata. Nagu ilmselt juba arvasite, kasvas minu lõngavaru üsna kiiresti selle hoidmiseks mõeldud ruumist suuremaks. 

Mis viis uue reeglini - enne ei tõsta lõngapoodi jalga ka, kui olemasolev uuesti karpidesse ära mahub. Ma oleks ju võinud sellest reeglist mööda hiilida ning lihtsalt karpe juurde osta ning osa elutoast ära okuperida või lihtsalt osa lõngast ära kinkida, kuid mõistlikum oli osa sellest ära kasutada. Ja mõistlikku teed ma läksin.

Amigurumi mänguasjad // Kristi Tullus (sidrun.spire.ee)

Inventuuri tehes leidsin terve hulga peenemat puuvillast lõnga, mis hästi õpetuste jaoks fotode tegemiseks ei kõlba, kuid millest saab heegeldada mõnusalt kompaktseid, kuid detailirohkeid mänguasju, mis mulle just kõige rohkem meeldivad. Väga mõnus oli mustreid kombineerida ning lihtsalt heegeldada, ilma et peaks mõtlema, kuidas iga detaili tegemist selgitada (kuigi tabasin end seda tegemast sellegipoolest).

Nii saigi suurem osa sellest karbitäiest uue elu kasside, karude ja jänestena, kes nüüd endale kodu otsivad. Kui oled huvitatud, vaata valikut SIIT, ning kirjuta mulle SIIN - kaasmaalstele kehtivad alati soodushinnad. 

Ja siin ka väike pildigalerii:

amigurumi rebane

heegeldatud kaisukaru

amigurumi mängukaru kleidiga

amigurumi jänes

heegeldatud jänes kleidiga

heegeldatud kaisukaru lühikeste pükstega

amigurumi kass baleriin

Kommentaare pole

jump2top