Võtmehoidjate heegeldamine

Väikestest amigurumi loomakestest saavad imevahvad võtmehoidjad, mis sobivad hästi kingituseks nii väikestele kui suurtele. Täna jagangi paari lemmikmustrit, räägin lähemalt sellest, millist lõnga mulle kasutada meeldib ning kuidas haagi ja võtmerõnga… more »

Ahelsilmustesse heegeldamine

Täna üks kiire ja lihtne nipp - ahela tagumisel küljel olevatesse aasadesse heegeldamine. Nii jääb alumisse serva ilus silmuste rida. more »

Tasuta õpetus: Pisike kaisukaru

Need pisikesed karud on ühed esimestest mänguasjadest, mille nüüd juba kuus aastat tagasi heegeldasin, ning siiani ühed lemmikud. more »

Häid Pühi!

Veel üks aasta hakkab läbi saama ja milline vahva aasta see oli. Suur tänu teile toetuse, julgustuse, kriitika ja kiituse eest. Kaunied pühi ja kohtume jälle juba uuel aastal. Ainult kõige paremat soovides JAGA OMA SÕPRADEGA !function(d,s,id){var… more »

Mänguloomade heegeldamise komplektid

Minult küsitakse tihti, kust ma oma mänguasjade jaoks lõnga, täidist, silmi, liigeseid tellin ning kas ma ei tahaks panna kokku komplekte, kus kogu vajalik materjal olemas oleks. Võtsin kuulda ja siin nad on - komplektid minu kõige populaarsemate… more »

Eesli õpetus

Minu väike taluloomade pere sai täiendust selle vahva eesli näol. more »
jump2top