Mänguloomade heegeldamise komplektid

Minult küsitakse tihti, kust ma oma mänguasjade jaoks lõnga, täidist, silmi, liigeseid tellin ning kas ma ei tahaks panna kokku komplekte, kus kogu vajalik materjal olemas oleks. Võtsin kuulda ja siin nad on - komplektid minu kõige populaarsemate mustritega.

Amigurumi heegeldamise komplektid // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Minu Jõuluteemalised Õpetused

Jõuluhooaeg on ametlikult alanud ja kuigi ma tean, et nobedamad meist heegeldajatest alustasid Jõuluvana kingikoti täitmist juba juulis, otsustasin mina jõuluteemalisi mänguasju mitte enne detsembri algust heegeldada, et elevus liialt vara ei lahtuks. Aga nüüd on küll viimane aeg jõulumustrid välja otsida.

Jõuluteemalised amigurumi õpetused // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Little Owlet õpetused

Kui ma esimest korda Little Owlet õpetused leidsin, olin kohe vaimustuses - loomakesed on imevahvad ja täpselt paraja suurusega. Ning Marina fotod kohe kutsuvad lähemalt vaatama.

Õpetused on saadaval vaid inglise ja vene keeles ning pole algajale just kõige lihtsamad järgida, sest ei sisalda fotosid töökäigust, kuid kui tehnikad selged, pole nende järgi heegeldamine sugugi keeruline.

Amigurumi mänguasjade heegeldamine

Loe edasi »

Väikesed jänkud ja karud

Kui maikuuseks laadaks valmistusin, otsustasin ära kasutada suurematest asjadest üle jäänud peenemat puuvillast lõnga ja heegeldasin portsu pisikesi jäneseid ja karusid. Nad olid nii populaarsed, et said üsna kiiresti otsa, nii teengi nüüd järgmiseks korraks juurde.

Small amigurumi bunny and bear pattern // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Väikesed kaisukarud

Ma ei ole ikka veel ära tüdinenud väikestest karudest - nad on nii kiired ja lihtsad heegeldada. Ja kui kasutada peenemat puuvillast lõnga, on tulemus nii armas ja pisike. Aga seekord valisin hoopis mõnusalt jämeda villaseguse lõnga Alize "Lanagold Plus" kaisutamiseks paraja suurusega karu jaoks.

Amigurumi tutorial: Using different yarns to size amigurumi up or down // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Väikese kaisukaru õpetus

Võtsin lõpuks aega, et väikese kaisukaru õpetuse ka eesti keeles kirja panna. Paari päeva jooksul on tulemas ka pisikese jänku õpetus, niipea kui see testitud saab.

Crochet pattern: Small amigurumi teddy bear // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

jump2top