Kaisukaru

Eelmisel nädalal heegeldasin ühe jänku mõnusalt paksu villa ja akrüüliseguse lõngaga - Lanagold Alize'lt. Mulle hakkas see lõng nii väga meeldima, et otsustasin sellest ka ühe suurema karu valmis meisterdada. Kombineerisin kahte enda mustrit - pea on kleidiga kaisukaru õpetusest ja keha klassikalise liikuvate käte-jalgadega karu õpetusest. Mõlemad õpetused inglise keeles.

Heegeldamise õpetus: Klassikaline kaisukaru // Kristi Tullus (spire.ee)

Kuna keha ja pea on pärit erinevatest õpetustest, oli neil ümber ava erinev arv silmuseid, nii et lisasin kehale ühe kahandamiste rea, et silmuste arv klapiks -
27: sc, dec, (sc 3, dec) x 3, sc 2 (16). Ning käed kinnitasin ühe rea võrra kõrgemale, ridade 23 ja 24 vahele. Muidu aga heegeldasin õpetuste järgi.

amigurumi kaisukaru

Kaisukaru sai üsna suur, vähemalt minu jaoks - 33cm pealaest jalatallani, istudes 25cm. Kulus peaaegu kaks 100-grammist tokki pruuni lõnga, lisaks pisut valget koonu ja jalataldade jaoks.

klassikaline heegeldatud kaisukaru

Käed ja jalad kinnitasin plastikust liigestega, mis muudavad need liikuvaks. Jalgade jaoks kasutasin 35mm liigeseid, käte jaoks 30mm liigeseid.

liikuvate käte-jalgadega kaisukaru

Kristi Tullus

JAGA OMA SÕPRADEGA

Facebook

Twitter

”Share

1 kommentaar

Kommentaar kasutajalt: Agnes [Külaline]  
Agnes

super mooie beer proficiat die zou ik ook nog willen maken Agnes

03.04.16 @ 09:30
jump2top