Uued juhendid - jõehobu ja ninasarvik.

Olen viimased kaks nädalat olnud hõivatud oma uue poe Yunumi jaoks fotode tegemise ja nende ülesriputamisega, kuid ostustasin sellest pausi teha ning heegeldada paar jõehobu ja ninasarvikut ning valmis kirjutada paar juhendit. Ja siin nad on - pisikesed hobu ja sarvik. Juhendid on inglise keeles saadaval minu Etsy poes, kuid huvi korral saab ka tõlkimine emakeelde ette võetud. Kõigile kaasmaalastele kehtib Etsy poes 30% soodustus, võta minuga enne ostu sooritamist ühendust ja annan Sulle sooduskoodi, mida Etsy poes kasutada saad.

 

Mõlemad on suhteliselt lihtsad heegeldada ja ei võta kaua aega. Ma ei kasutanud keerulisi silmuseid ega erivõtteid, seega sobivad need ka algajale heegeldajale, vaja on vaid täpsust ja kannatlikkust mänguasja kokkuõmblemisel.

Loe edasi »

Kaks jõehobu.

Kaks heegeldatud jõehobu, üks pisut suurem ja teine tiba väiksem. Nende jaoks kasutasin hõbedatooni Novita Tennessee 100% puuvillast lõnga. See lõng on merseriseeritud - see tähendab, et puuvilla on töödeldud leelistega, et muuda selle pind eriliselt siledaks ning anda lõngale kerge läige. Samuti ei ole sellel lõngal tugevat keerdu. Igati mõnus lõng paksunahaliste heegeldamiseks.

Suurem 13 cm pikk ja 7 cm kõrge, väiksem 11 cm pikk ja 6 cmm kõrge. Täidiseks polüester. Turvasilmad.

 

Loe edasi »

jump2top