Võtmehoidjate heegeldamine

Väikestest amigurumi loomakestest saavad imevahvad võtmehoidjad, mis sobivad hästi kingituseks nii väikestele kui suurtele. Täna jagangi paari lemmikmustrit, räägin lähemalt sellest, millist lõnga mulle kasutada meeldib ning kuidas haagi ja võtmerõnga kinnitan.

Võtmehoidjate heegeldamine // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Little Owlet õpetused

Kui ma esimest korda Little Owlet õpetused leidsin, olin kohe vaimustuses - loomakesed on imevahvad ja täpselt paraja suurusega. Ning Marina fotod kohe kutsuvad lähemalt vaatama.

Õpetused on saadaval vaid inglise ja vene keeles ning pole algajale just kõige lihtsamad järgida, sest ei sisalda fotosid töökäigust, kuid kui tehnikad selged, pole nende järgi heegeldamine sugugi keeruline.

Amigurumi mänguasjade heegeldamine

Loe edasi »

Väikesed jänkud ja karud

Kui maikuuseks laadaks valmistusin, otsustasin ära kasutada suurematest asjadest üle jäänud peenemat puuvillast lõnga ja heegeldasin portsu pisikesi jäneseid ja karusid. Nad olid nii populaarsed, et said üsna kiiresti otsa, nii teengi nüüd järgmiseks korraks juurde.

Small amigurumi bunny and bear pattern // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Tasuta õpetus: Tilluke jänes

Mulle meeldib neid tillukesi jänkusid heegeldada, neist saab väga vahvad võtme-hoidjad või pisikesed kingitused, mis meeldivad nii väikestele või suurtele.

Tasuta heegeldamise õpetus: Pisike püstiste või lontis kõrvadega jänku // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Tasuta õpetus: Zombie-jänku

Mäletate veel seda jänkut? Plaanisin selle õpetuse siia kirja panna juba eelmisel aastal, sorteerisin fotod ka ära ja puha ning siis unustasin selle täiesti ära. Kuni paar päeva tagasi sain Ravelry's sõnumi, mis meelde tuletas, et oleks vaja see õpetus lõpuks ka päriselt kirja ja üles panna - kusagil minu arvuti kõvakettal pole sellest ju kellelegi kasu.

Tasuta heegeldamise õpetus: Zombie-jänku // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Ilusaid Kevadpühi!

Ilusaid kevadpühi, mu armsad sõbrad! Ma loodan, et Teil on on üks vahva nädala-vahetus.

Viimane nädal on möödunud jäneseid ja mune heegeldades, nii et millegi muuga tegelemiseks pole aega jäänud, kuigi triibulise kassi õpetuse kirjutamisega jõudsin vähemalt alustada. Oleksin tahtnud neist ka mõned fotod klõpsida, kuid nagu tavaliselt jätsin asjad viimasele minutile, nii et ühel õhtul kiirustasin postkontori poole lausa joostes, et asjad ikka õigel ajal teele saaksid. Tundub, et minu plaan sellel aastal asju paremini planeerida ei ole just kõige paremini välja tulnud.

Free crochet pattern: Small bunny// Kristi Tullus (spire.ee)

Vaid üks jänku ootab minu lauanurgal veel teeleminemist.

Loe edasi »

jump2top