Ilusaid Kevadpühi!

Ilusaid kevadpühi, mu armsad sõbrad! Ma loodan, et Teil on on üks vahva nädala-vahetus.

Viimane nädal on möödunud jäneseid ja mune heegeldades, nii et millegi muuga tegelemiseks pole aega jäänud, kuigi triibulise kassi õpetuse kirjutamisega jõudsin vähemalt alustada. Oleksin tahtnud neist ka mõned fotod klõpsida, kuid nagu tavaliselt jätsin asjad viimasele minutile, nii et ühel õhtul kiirustasin postkontori poole lausa joostes, et asjad ikka õigel ajal teele saaksid. Tundub, et minu plaan sellel aastal asju paremini planeerida ei ole just kõige paremini välja tulnud.

Free crochet pattern: Small bunny// Kristi Tullus (spire.ee)

Vaid üks jänku ootab minu lauanurgal veel teeleminemist.

Tavaliselt meeldib mulle mänguasjade heegeldamiseks kasutada pigem pisut peenemaid lõngu, aga viimane kord kui lõngapoes jalutasin, tõmbas mind enda poole üks jäme villa ja akrüüli segu Alize'lt - Lanagold Plus. Ilusad värvid nagu see träpsuline pruunikashall, hallikas helebeez, sügav sinepikollane lausa kutsusid ostma ning koju tulin rohkem kui paari lõngatokiga.

Free crochet pattern: Small amigurumi bunny// Kristi Tullus (spire.ee)

Nii otsustasingi proovida sellest heegeldada ühe väikese jänku. Nii jämeda lõnga ja 4mm nõelaga oli tegelikult päris mõnus heegeldada, kuigi 5mm heegelnõel oleks ehk veel parem olnud, aga ma ei leidnud seda üles (siiani pole olnud põhjust seda välja otsida). Kasutasin ka 12mm turvasilmi 9mm asemel. Minu jänku sai pealaest jala-tallani umbes 25 cm pikk, koos kõrvadega 32 cm.

Miline on Sinu lemmiklõng? Ja kas oled proovinud vahelduse mõttes midagi hoopis jämedamat või peenemat?

Kristi Tullus

JAGA OMA SÕPRADEGA

Facebook

Twitter

”Share

Kommentaare pole

jump2top