Minu Jõuluteemalised Õpetused

Jõuluhooaeg on ametlikult alanud ja kuigi ma tean, et nobedamad meist heegeldajatest alustasid Jõuluvana kingikoti täitmist juba juulis, otsustasin mina jõuluteemalisi mänguasju mitte enne detsembri algust heegeldada, et elevus liialt vara ei lahtuks. Aga nüüd on küll viimane aeg jõulumustrid välja otsida.

Jõuluteemalised amigurumi õpetused // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Väike istuv hiir

Pole küll ammu siia kirjutanud, kuid see ei tähenda, et maganud oleksin. Vahepeal on valminud kaks uut õpetust ning kolmanda testmine hetkel käib.

Esimene neist on uus versioon väikesest istuvast hiirest, mille rohkem kui kaks aastat tagasi valmis heegeldasin.

Inglisekeelne õpetus on saadaval Etsy's, Ravelry's ja Craftsy's. Kui on aga huvi eestikeelse juhendi vastu, saatke mulle kiri SIIN ja võtan kirjutamise ette.

amigurumi mouse

crocheted mouse

small sitting mouse

Pikajalgne Hiir Vestiga

Selle hiirekese õpetus on nüüd inglisekeelsena saadaval. Kui tekib huvi eestikeelse vastu, võtke minuga ühendust ja võtan tõlkimise ette.

 

amigurumi mouse

 

crocheted mouse pattern
mouse in a vest

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cute toy mouse
crocheted stuffed animal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tere tulemast tsirkusesse!

Meie tsirkuses juhatab vägesid hiir ja klounideks on jänesed. Ei puudu siit ka andekas pärdik-žonglöör ja sõbralik lõvi.

Paar päeva tagasi said need loomad osa mõnusast fotosessioonist koos suure hulga teiste mänguasjade ja armsate väikeste modellidega. Peale mida rändasid koos PapaOpa.ee perenaisega Tartusse ning juba õige pea leiavad koha PapaOpa.ee veebipoes.

 

 

Klõpsa "Loe edasi >>", et näha rohkem fotosid!

Loe edasi »

Hiir.

Lihtne hüpoallergeensest akrüüllõngast hiireke. Turvakinnisega silmad ja pisikeste detailide puudumine teevad sellest sobiva mänguasja ka alla 3 a lastele. Täidetud polüester-vatiiniga. Pikkust 13 cm.

Loe edasi »

jump2top