Istuv Beebidraakon

Mulle hakkas tunduma, et istuva draakoni õpetus, mille 2012. aastal kirja panin, vajaks pisut uuendamist. Nii andsingi talle ümaramad põsed, pontsakama kõhu ja suured kõrvad. Kui nüüd tuli isu ka endale üks draakonibeebi heegeldada, saad eestikeelse õpetuse soetada SIIT.

 

heegeldatud draakoni õpetus

 

amigurumi draakoni juhend

Tasuta Õpetus - Kõrinaga Draakonibeebi

See draakon on üks päris esimesi amigurumi mänguasju, mille ma valmis heegeldasin. Inspiratsiooni sain Lauralt. Tegin enda versioooni pisut suurema, lisasin juurde ühe nupsurea ja keha sisse kõrina. Viimase kahe aasta jooksul olen neid teinud ligikaudu 100 tükki.

 

 

Nad ei ole keerulised heegeldada, kokkuõmblemine aga nõuab omajagu täpsust ja kannatlikkust. Peale sadat draakonit olen aga selles juba üsna osav.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Suurus

11 cm, puuvillase lõnga (50 g = 125 m) ja 1,75 mm heegelnõelaga.

Raskusaste

2. Algaja II - sobib algajale heegeldajale, kokkuõmblemine nõuab täpsust ja kannatlikkust, sisaldab väikeseid detaile.

Vajalikud oskused

Et heegeldada valmis päris oma draakon, peaksid oskama heegeldada kinnissilmuseid, alustada detaili kokkutõmmatava silmusega, kasvatada, kahandada, detaile lõpetada, detaile ühendada ning peita lõngaotsi.

Õpetus

Õpetus on saadaval pdf failina, mille saad alla laadida SIIT. Kui aga fail ei avane veebilehitsejaga, saad selle alla laadida Ravelry kaudu.

Istuv beebi-dinosaurus.

Armas amigurumi beebi-dinosaurus mõnusate pehmete ja töntsakate seljanupsudega. Heegeldatud nahasõbralikust puuvillasest lõngast, täidetud polüesterkiuga. Lastesõbralikud turvasilmad.

Pikust 17,5 cm.

Loe edasi »

jump2top