Pärdikutüdruk

Selle väikese pärdikutüdruku õpetus on valmis! Tulemusega jäin ise väga rahule, minu meelest on ta täitsa armas oma leebe naeratuse ja lillekesega. Võid aga alati lille ära jätta ja teha hoopis poiss-pärdiku.

Amigurumi pärdiku õpetus // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

4 uut õpetust

Heegeldamise õpetused // Kristi Tullus (sidrun.spire.ee)

Mulle meeldib erinevaid mustreid kombineerida ning kui nende nelja kallal töötasin, mõtlesin need teha samas suuruses, et ka Sina saaksid seda teha. Neli erinevat looma nelja erineva riietusega, et saaksid neid omavahel sobitada ...

Loe edasi »

Baleriin-pärdik

Pärdik-baleriini inglisekeelne õpetus on valmis! Suured tänud Carrey'le, Kimmington'ile and Muna'le, kes aitasid õpetust testida.

Õpetus: Heegeldatud baleriin-pärdik // Kristi Tullus (sidrun.spire.ee)

Loe edasi »

Tere tulemast tsirkusesse!

Meie tsirkuses juhatab vägesid hiir ja klounideks on jänesed. Ei puudu siit ka andekas pärdik-žonglöör ja sõbralik lõvi.

Paar päeva tagasi said need loomad osa mõnusast fotosessioonist koos suure hulga teiste mänguasjade ja armsate väikeste modellidega. Peale mida rändasid koos PapaOpa.ee perenaisega Tartusse ning juba õige pea leiavad koha PapaOpa.ee veebipoes.

 

 

Klõpsa "Loe edasi >>", et näha rohkem fotosid!

Loe edasi »

Pärdikuplika.

Täna lisandus minu loomaperre üks lilla pärdikutüdruk. Heegeldatud on ta tõeliselt mõnusast egiptuse puuvillast, mis on sile ja pehme, pika kiuga ning kerge läikega. Pikkust pealaest jalatallani 26 cm, istudes 14 cm.

 

Loe edasi »

Peotäis võtmehoidjaid.

See peotäis võtmehoidjad istub praegu veel minu lauanurgal, kuid homme alustab teekonda Tartu poole, et siis leida endale ajutine pesa riiulil Disainimaja poes, aadressil Kalevi 15, Tartu Loomemajanduskeskuse Sinises majas.

Kõik heegeldatud puuvillasest lõngast, täidetud polüestriga, silmad turvakinnisega, haagid ja rõngad nikeldatud terasest. Pikkust koos kõrvade, sarvede, tunnaldega tulnukatel 7,5 cm, kuraditel 7,5 cm, kassidel 8,5 cm, pärdikul 8 cm.

 

jump2top