Väikesed jänkud ja karud

Kui maikuuseks laadaks valmistusin, otsustasin ära kasutada suurematest asjadest üle jäänud peenemat puuvillast lõnga ja heegeldasin portsu pisikesi jäneseid ja karusid. Nad olid nii populaarsed, et said üsna kiiresti otsa, nii teengi nüüd järgmiseks korraks juurde.

Small amigurumi bunny and bear pattern // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Väikese jänku õpetus

Tegin oma väikesele kaisukarule jänkust sõbra. Nii jänkud kui karud on kiired ja lihtsad heegeldada ning väga populaarsed, nii et olen juba jõudnud terve kamba valmis heegeldada, näitan pilte järgmisel nädalal.

Pattern: Small 4-way jointed bunny // Kristi Tullus (spire.ee)

Väikese eelvaate koos vajalike materjalide nimekirjaga leiad SIIT. Ja kui tuli isu ka ise mõned jänkud valmis heegeldada, leiad õpetuse SIIT.

Loe edasi »

Liikuvate käte ja jalgade kinnitamine

Kas oled näinud vahvaid kaisukarusid, kelle käppasid saab edasi-tagasi liigutada ja mõelnud, kuidas neid teha? Siis loe edasi, selles postituses näitan kolme viisi, kuidas käsi-jalgu nii kinntada, et neid liigutada saaks.

Tutorial: Three ways to attach jointed arms and legs  // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Väikesed kaisukarud

Ma ei ole ikka veel ära tüdinenud väikestest karudest - nad on nii kiired ja lihtsad heegeldada. Ja kui kasutada peenemat puuvillast lõnga, on tulemus nii armas ja pisike. Aga seekord valisin hoopis mõnusalt jämeda villaseguse lõnga Alize "Lanagold Plus" kaisutamiseks paraja suurusega karu jaoks.

Amigurumi tutorial: Using different yarns to size amigurumi up or down // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Rebase õpetus

Selle rebase õpetuse panin esimest korda kirja juba pea kolm aastat tagasi ning nüüd, kui seda pisut uuendada-parandada otsustasin, võtsin lõpuks aega selle ka eesti keeles kirja panna.

Heegeldamise õpetus: Amigurumi rebane  // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Väikese kaisukaru õpetus

Võtsin lõpuks aega, et väikese kaisukaru õpetuse ka eesti keeles kirja panna. Paari päeva jooksul on tulemas ka pisikese jänku õpetus, niipea kui see testitud saab.

Crochet pattern: Small amigurumi teddy bear // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

jump2top