Häid Pühi!

Häid pühi! // Kristi Tullus (spire.ee)

Veel üks aasta hakkab läbi saama ja milline vahva aasta see oli. Suur tänu teile toetuse, julgustuse, kriitika ja kiituse eest. Kaunied pühi ja kohtume jälle juba uuel aastal.

Ainult kõige paremat soovides

Kristi Tullus

JAGA OMA SÕPRADEGA

Facebook

Twitter

”Share

Mänguloomade heegeldamise komplektid

Minult küsitakse tihti, kust ma oma mänguasjade jaoks lõnga, täidist, silmi, liigeseid tellin ning kas ma ei tahaks panna kokku komplekte, kus kogu vajalik materjal olemas oleks. Võtsin kuulda ja siin nad on - komplektid minu kõige populaarsemate mustritega.

Amigurumi heegeldamise komplektid // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Eesli õpetus

Minu väike taluloomade pere sai täiendust selle vahva eesli näol.

Heegeldatud eesli õpetus // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Minu Jõuluteemalised Õpetused

Jõuluhooaeg on ametlikult alanud ja kuigi ma tean, et nobedamad meist heegeldajatest alustasid Jõuluvana kingikoti täitmist juba juulis, otsustasin mina jõuluteemalisi mänguasju mitte enne detsembri algust heegeldada, et elevus liialt vara ei lahtuks. Aga nüüd on küll viimane aeg jõulumustrid välja otsida.

Jõuluteemalised amigurumi õpetused // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Little Owlet õpetused

Kui ma esimest korda Little Owlet õpetused leidsin, olin kohe vaimustuses - loomakesed on imevahvad ja täpselt paraja suurusega. Ning Marina fotod kohe kutsuvad lähemalt vaatama.

Õpetused on saadaval vaid inglise ja vene keeles ning pole algajale just kõige lihtsamad järgida, sest ei sisalda fotosid töökäigust, kuid kui tehnikad selged, pole nende järgi heegeldamine sugugi keeruline.

Amigurumi mänguasjade heegeldamine

Loe edasi »

Pisitillukesed lambad

Mulle on alati hirmsasti meeldinud pisikesed amigurumi mänguloomad, eriti need, mis heegeldatud väga peene lõngaga, nii et nad on armsad ja tillukesed, aga mitte igavad. Peene lõngaga töötamine nõuab küll omajagu kannatust ja täpsust, kuid tulemus on seda igati väärt.

Väikese amigurumi lamba õpetus // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

jump2top