Rebase õpetus

Selle rebase õpetuse panin esimest korda kirja juba pea kolm aastat tagasi ning nüüd, kui seda pisut uuendada-parandada otsustasin, võtsin lõpuks aega selle ka eesti keeles kirja panna.

Heegeldamise õpetus: Amigurumi rebane  // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Turvasilmade, ninade ja liigeste koostellimine

kust osta turvasilmi

Kellel vajab silmade, ninade, liiigeste varu täiendamist? Plaanis on teha üks tellimus http://www.glasseyesonline.com/ veebipoest.

Koos tellides saame postikulu arvelt pisut soodsamalt, sest suurema telimuse puhul GlassEyesOnline saatmise eest tasu ei küsi, lisandub vaid Eesti-sisene postikulu, mis on soodsam, kui igalühel eraldi tellides: 2,49 € SmartPostiga, 2,89 € Omniva pakiautomaati, 3,69 € postkontorisse. Ja alati võib ise järele tulla, asun Tallinnas, Adamsoni tänaval.

Kohalejõudmine võtab tavaliselt 2 nädalat, vahel veidi kauem. Arveldame siis, kui kaup kohal. Maksta saab pangaülekandega või sularahs.

Soove ootan e-kirjaga aadressile kristi@spire.ee hiljemalt 1. veebruari hommikul kella kümneks.

Nimekiri soovidest koos linkide, värvi ja kogustega saatke kristi@spire.ee. Kuna silmad on müügil paarina, liigesed 5-se komplektina, oli eelmine kord pisuke segadus kogustega. Märkige kindlasti silmade kogus paaridena, liigeste oma tükkidena (ei pea tellima täiskomplektidena), muud tooted, mis müügis komplektina, märkige kogus komplektidena.

Kirjutage ka, kuidas kaupa kätte soovite saada, siis saan kohe ka arve koostada, kui tellimus kohale jõuab.

Hinnad on glasseyesonline.com lehel antud USA dollarites, täpse hinna eurodes arvutan siis, kui tellimuse teen, hetkel kurss umbes 1 USD = 0,93 EUR.

Tasuta õpetus: Tilluke jänes

Mulle meeldib neid tillukesi jänkusid heegeldada, neist saab väga vahvad võtme-hoidjad või pisikesed kingitused, mis meeldivad nii väikestele või suurtele.

Tasuta heegeldamise õpetus: Pisike püstiste või lontis kõrvadega jänku // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Pandakaru mod

Hakkasin pandakaru heegeldama, kui taipasin, et mul juba olemas kaisukaru õpetus, mis selleks imehästi sobib, vaja vaid õiget värvi lõnga ning silmalaigud teha. Ja kui nüüd tekkis tuju ka ise üks pandakaru valmis heegeldada, loe edasi, kõik detailid allpool.

Aga enne uhkeldan pisut oma karukesega.

Amigurumi pandakaru õpetus // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Metskitse õpetus

Mänguasjade meisterdamine on olnud minu tööks nüüd juba üle nelja ja poole aasta, kuid päriselt töö moodi ei tundu see ikka. Iga uue mänguasja alustamine on siiani põnev ning kui tulemus ka teile meeldib, hüppab süda vaikselt rõõmust. Suured tänud teile!

Amigurumi metskitse õpetus // Kristi Tullus (spire.ee)

Loe edasi »

Tasuta õpetus: Kõrinaga mesilane

Tasuta heegeldamise õpetus: Kõrinaga mesilane // Kristi Tullus (spire.ee)

See pontsakas mesimumm on heegeldatud ümber Kinder Surprise üllatusmuna seest pärit plastikmunast tehtud kõrina. Kuid alati võid kasutada keha täitmiseks ka polüesterkiudu, lambavilla vmt.

 

Loe edasi »

jump2top